Rýchla pôžička na 3 mesiace

Rýchla pôžička na 3 mesiace

Rýchla pôžička na 3 mesiace

Každý sa môže dostať do situácie, kedy potrebuje požičať peniaze na kratší časový úsek. V takom prípade môže byť ideálna rýchla pôžička na 3 mesiace. Dokonca existujú aj spoločnosti, ktoré sa špecializujú na poskytovanie finančných produktov priamo s touto dobou splatnosti.

Ako u iných pôžičiek na kratšiu dobu, tak aj tu sa jedná o možnosť získať skôr menšie sumy. Spravidla sú to jednotky tisíc eur. Také pôžičky na 3 mesiace sú teda vhodné na rôzne náhle a aj väčšie výdavky, ktoré je záujemca schopný uhradiť počas tejto doby splatnosti.

Splácanie takýchto pôžičiek môže prebiehať dvoma spôsobmi. Niekedy sa jedná o tri mesačné splátky, ale môže byť na výber i formát dvanástich týždenných splátok. Takúto typickú pôžičku na 3 mesiace je možné získať bez dokazovania príjmu a tiež bez ručiteľa. Väčšinou býva vyplatená priamo na bankový účet, avšak bývajú tu i možnosti pôžičky v hotovosti.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Žiadam o pôžičku vo výške 200 eur

  2. Peter píše:

    Ahoj, Potrebujete urgentný osobný / obchodný úver? Ak je to tak, riešenie je tu. Kontaktujte nás ešte dnes a získate spoľahlivú pôžičku s úrokovou sadzbou 1.5% až do konca e-mail našej spoločnosti: (creditunion014@gmail.com)

  3. Janka Vlasatá píše:

    Dobrý deň chcem sasi požičať 350 eur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.