Pôžičky a úvery bez zaistenia

Pôžičky a úvery bez zaistenia

Pôžičky a úvery bez zaistenia

Záujemcovia o získanie pôžičky musia vždy splniť vopred dané podmienky, ktoré stanovuje jej poskytovateľ. Požiadavky na klienta majú následne vplyv aj na veľkosť úroku. Prísnejšie podmienky môžu znamenať výhodnejšej úrok a naopak. Niekedy je potrebné nejaká forma zaistenia, inokedy sa jedná o pôžičku bez zaistenia.

Tým je myslená v podstate nejaká forma ručenia. Môže sa jednať o zabezpečenie pôžičky napríklad záložným právom k nehnuteľnosti, zmenkou alebo sa môže zaručiť nejaká blízka osoba. V prípade, že je pôžička bez zaistenia, tak žiadna z týchto podmienok nie je nutná a peniaze je tak možné získať pohodlnejšie.

Tieto pôžičky a úvery bez zaistenia bývajú v ponuke rôznych nebankových spoločností, ale nájdeme je tiež v ponuke bankových inštitúcií. Maximálna možná výška takýchto pôžičiek sa líši v závislosti od poskytovateľa, ale aj v prípade niektorých bánk je možné bez zaistenia získať aj čiastky dosahujúce niekoľkých tisíc eur.

Ak hľadáte nebankovú pôžičku bez zaistenia či už ručiteľom či nehnuteľností, môžete skúsiť napríklad rýchlu Provident pôžičku do 48 hodín.

Nejschvalovanější online pôžička do 6 500 € na 60 mesiacov
Rýchla online žiadosť TU >>

Online záložňa - bezpečná s vyzdvihnutím založenej veci zadarmo
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.