Pôžička pre začínajúcich podnikateľov bez dokazovania príjmov

5/5 - (1 vote)
Pôžička pre začínajúcich podnikateľov bez dokazovania príjmov

Pôžička pre začínajúcich podnikateľov bez dokazovania príjmov

Požičať si peniaze nepotrebujú len fyzické osoby, ale z najrôznejších dôvodov tiež začínajúci podnikatelia. Môže sa jednať o ľudí so živnostenským listom alebo tiež pokojne aj majiteľov firiem. Pôžičku občas potrebujú tiež začínajúci podnikatelia, pre ktoré majú niektoré inštitúcie pripravené dokonca aj špeciálne produkty.

Takáto pôžička pre začínajúceho podnikateľa môže byť využitá rôzne. Niekto môže potrebovať financie na náklady spojené so začiatkom svojej živnosti alebo firmy. Ale môžu sa pokojne vyskytnúť aj nejaké nečakané výdavky, alebo v prípade rastu sú potrebné financie na prípadné rozšírenie kapacít daného podnikateľa.

Pôžička bez dokazovania príjmu z podnikania

Pôžičky pre začínajúcich podnikateľov tak ponúkajú aj banky, ale je možné siahnuť aj po produktoch nebankových poskytovateľov, ktorí majú benevolentnejší prístup. Samozrejme záleží na situácii daného začínajúceho podnikateľa a okolnostiach. Napríklad rolu môže hrať to, ako veľmi je jeho podnikanie už zaťažené nejakou pôžičkou alebo inými dlhy. Pôžičku je ľahké získať najmä, ak môžete ručiť nehnuteľným súkromným alebo komerčným majetkom.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

 1. Jan Husar píše:

  Dobry den

  Hledam investora nebo veritele , ktery muze investovat penize do projektu
  Jedna se o projekt – vytvoreni retezce luxusnich restauraci z renovovanych letadel
  Pro zahajeni projektu se jedna o renovaci jedne restaurace , ktera potrebuje investici asi 800 000 euro . Plan + projekt je vyhotoveny . Chel bych pozdeji reralizovat dest restauraci . Chtel bych tento projekt realizovat v Irsku , kde nyni ziju . Jsem z Ceske republiky . Mate zajem o spolupraci na tomto lukrativnim projektu ?
  Neplatim zadne piplatky predem

  S pozdravem se tesim na pripadnou spolupraci

  Jan Husar

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.