Pôžička na mesiac

5/5 - (1 vote)
Pôžička na mesiac

Pôžička na mesiac

V prípade, že si potrebujete požičať peniaze na kratšie časové obdobie, tak je pre vás vhodná tzv. Pôžička na mesiac. Splatnosť takéhoto produktu je teda spravidla nastaviteľná v rozmedzí niekoľkých týždňov, keď tou hornou hranicou býva zhruba doba jedného mesiaca. V prípade komplikácií sa splatením majú klienti taktiež možnosť si svoj termín pre splatenie posunúť.

Ďalším spoločným rysom týchto pôžičiek na mesiac je rozmedzie ich veľkosti. Tie najmenšie začínajú dokonca na niekoľkých sto korunách a je možné sa dostať až po čiastky okolo 300 EUR. Niekedy je možné nájsť aj poskytovateľa s väčšou hornou hranicou.

Podmienky na získanie takejto pôžičky spravidla patrí k tým voľnejším. Záujemca nemusí mať ručiteľa alebo dokazovať príjem. Nutná je naopak plnoletosť a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Takéto pôžičky na mesiac bývajú často využívané na nečakané výdavky pred výplatou, kedy pomôžu prekonať niekoľko týždňov do nasledujúcej výplaty.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Potrebujem surnu pôžičku 1500 eur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.