Pôžička na byt

Pôžička na byt

Pôžička na byt

Financovanie nového bývania je veľmi náročné a tak niet divu, že mnoho ľudí siaha po nejakej pôžičke na byt. Veľmi často sa jedná o výrobky do bankových spoločností, ale je pokojne možné nájsť aj nebankové inštitúcie, ktoré ponúkajú financovanie bývania.

Ako pôžička na byt sú najčastejšie využívané rôzne hypotéky. Tie sa vyznačujú tým, že sa za ne ručí nehnuteľností. Vzhľadom k tomu, že sa spravidla jedná o veľké sumy, tak sa so splatnosť pohybuje v desaťročiach. Jedná sa teda o záväzok na veľkú časť produktívneho života.

Niektoré spoločnosti napr. Banky poskytujú tiež rôzne pôžičky na byt, ktoré do určitých súm nevyžadujú zabezpečenie. Ide o výrobky vhodné na financovanie rôznych rekonštrukcií alebo napríklad vybavenia. Tieto pôžičky sú za konkrétnym účelom a tak je vždy nutné doložiť, na čo sú peniaze využité. Je teda potrebné mať doklady od remeselníkov a podobne.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Tibor Bajusz píše:

    Dobry den prajem ja by som potreboval dofinancovat hypoteku 6.000 eur prosim ak mozte pomozte mi mam cas len do stredy potom hypoteka mi prepadne dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.