Pôžička bez úrokov a poplatkov

5/5 - (1 vote)
Pôžička bez úrokov a poplatkov

Pôžička bez úrokov a poplatkov

Asi každý počul, že nič nie je zadarmo. A asi každému by sa páčila pôžička bez úrokov a poplatkov. Aj keď sú tieto dva výroky v rozpore, tak skutočne existujú možnosti, ako si požičať peniaze zadarmo. A teda, že vrátite rovnakú sumu, akú na začiatku získate.

Samozrejme existuje rada produktov, ktoré sú propagujú tak, že nemajú žiadne skryté poplatky a podobne. Avšak u týchto pôžičiek klient platí nejaké úroky a teda nespĺňajú našu podmienku, aby boli zadarmo a teda bez úrokov a poplatkov. Ale niekoľko takýchto produktov nájdeme.

Toto označenie môžeme dať niektorým tzv. Online pôžičkám, ktorých poskytovatelia majú veľmi často rôzne špeciálne akcie pre nových klientov. Spravidla to prebieha tak, že prvý pôžička u danej spoločnosti je nastavená tak, že sa vracia len požičaná suma, alebo o pár eur viacej. Podmienkou býva to, že je tak nutné urobiť vo vopred dohodnutom termíne. Ide teda o pôžičky bez úrokov a poplatkov a môžu byť vyplatené buď na účet žiadateľa o pôžičku alebo v hotovosti na pobočke, ak to nebanková spoločnosť ponúka.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.