Osobný úver – bankové versus nebankové osobné pôžičky

5/5 - (1 vote)
Osobný úver - bankové versus nebankové osobné pôžičky

Osobný úver – bankové versus nebankové osobné pôžičky

Pri hľadaní osobného úveru sa hneď na začiatku záujemca postaví pred voľbu bankové vs nebankové. Druh inštitúcie, ktorá konkrétne pôžičku poskytuje, hrá pomerne veľkú úlohu v tom, ako bude následná pôžička vyzerať. Je tu totiž niekoľko odlišností.

Bankové osobné úvery

Bankové osobné úvery sebou nesú radu benefitov. Banky dávajú svojim klientom mnohokrát výhodnejšie podmienky než by získali u nebankových spoločností. Veľmi časté je tiež to, že keď má záujemca o úver, účet v danej banke, tak je zariadenie veľmi rýchle. Banka o ňom má veľa informácií a tak je mnohokrát možné si úver vybaviť niekoľkými kliknutiami v internetovom bankovníctve.

Nebankové osobné úvery

Osobný úver od nebankovej spoločnosti je mnohokrát menej výhodný ako od bankové inštitúcie. Časté je tiež to, že požiadavky na žiadateľa nie sú tak moc prísne a teda úver môže získať aj niekto, komu ho banka zamietne. Rôzni nebankový poskytovatelia tiež veľmi často využívajú možnosť si o ich produkty zažiadať online na ich webových stránkach.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.