Oplatí sa fínska pôžička na účet online?

Oplatí sa fínska pôžička na účet online?

Oplatí sa fínska pôžička na účet online?

Označenie „fínska pôžička“ sa všeobecne vžilo ako pomenovanie pre jednu celú kategóriu finančných produktov. A to pre rôzne rýchle a krátkodobé pôžičky. Meno škandinávske krajiny je v tomto pomenovanie použité preto, že práve tu sa tieto produkty objavili ako prvý. Stalo sa tak zhruba v roku 2005.

Tieto fínskej pôžičky slúžia hlavne ako rýchle riešenie finančnej núdze pred výplatou. To napovedá, že je týmto spôsobom možné získať spravidla menšie sumy, keď maximálna hranica býva často okolo 200 eur, ale sú aj poskytovatelia ponúkajúci touto formou väčšie sumy okolo 350 eur. Ide teda o sumy, ktoré sú dostatočné pre vyriešenie väčšiny akútnych výdavkov.

Doba splatnosti je spravidla voliteľná v rozmedzí od jednotiek dní až po niekoľko týždňov. A samotné splácanie fínskej pôžičky prebieha tak, že klient musí svoju pôžičku zaplatiť do vopred nastaveného termína. Väčšinou je tu aj možnosť v prípade nejakých komplikácií si splatnosť pôžičky väčšinou za poplatok odložiť.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.