Novomanželské pôžičky

Novomanželské pôžičky

Novomanželské pôžičky

Novomanželské pôžičky sú jedna z tých vecí, na ktoré starší ľudia spomínajú s určitou nostalgiou, pretože išlo o jednu z prvých vecí, ktorá sa v minulosti týkala väčšiny mladých ľudí, ktorí sa rozhodli založiť rodinu. Postupom času však možnosť novomanželské pôžičky opadla.

Ako už názov napovedá, tak sa jedná o pôžičku, ktorú dostanú mladí ľudia do začiatku svojho manželstva. Z týchto peňazí sa tak najčastejšie financovalo bývanie a s ním súvisiace výdavky. Išlo teda o pomerne vysoké sumy s mnohokrát veľmi dlhou dobou splatnosti. Veľkou výhodou bol nízky úrok a tiež možnosť mať aj nízke mesačné splátky.

Takáto novomanželská pôžička bola predtým poskytovaná priamo od štátu a dnes sa znovu rozvíjajú debaty o tom, že by sa výrobok podobného razenia mohol vrátiť. Čo by určite mladí ľudia ocenili. Tí dnes pri zakladaní rodiny a robení bývania musia využiť ponúk niektorých bankových alebo aj nebankových inštitúcií. Existujú aj rôzne ponuky súkromných spoločností na pôžičky pre mladomanželov za výhodnejších podmienok, ale úrovne starých novomanželských pôžičiek nedosahujú.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.