Nebankové inštitúcie

5/5 - (1 vote)
Nebankové inštitúcie

Nebankové inštitúcie

Záujemcovia o pôžičku majú v podstate dve základné možnosti a to využiť niektorú z ponúk od bankovej alebo nebankové inštitúcie. Spravidla tu je niekoľko odlišností. Bankových poskytovateľov je menej, ale niektorí nebankové spoločnosti pôsobí len lokálne. Ovšem tie najvýraznejšie rozdiely sú v cenách ponúkaných pôžičiek.

A konečná cena pôžičky je bezpochyby tým najdôležitejším parametrom, ktorý záujemcovia sledujú. Nebankové inštitúcie v priemere ponúkajú drahšie pôžičky než známe banky. Ale je pokojne možné naraziť aj na produkty, ktoré majú veľmi porovnateľné úroky a ďalšie podmienky. Všetko je otázkou hľadania a jednotlivých poskytovateľov.

Nebankové inštitúcie sú často drahšie preto, že veľakrát nekladú tak prísne požiadavky na žiadateľa o pôžičku. Sú teda niekedy aj ochotné požičať peniaze niekomu, komu by už banka svoje služby odmietla poskytnúť. Čo sa môže premietnuť do toho, koľko klient takejto inštitúcii nakoniec za svoju pôžičku zaplatí.Nebankové inštitúcie sú často drahšie preto, že veľakrát nekladú tak prísne požiadavky na žiadateľa o pôžičku. Sú teda niekedy aj ochotné požičať peniaze.

Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.