Mobil pôžička do 300 eur

Mobil pôžička do 300 eur

Mobil pôžička do 300 eur

Pôžičku do 300 eur si je v dnešnej dobe možné dojednať mnohými spôsobmi. K bežnému vybaveniu na pobočke sa v posledných rokoch pridali rôzne online pôžičky. A dokonca existujú aj možnosti, ako si pôžičku obstarať pomocou telefónu alebo internetu. Väčšinou sa jedná o menšie sumy niekoľkých tisíc korún, jednou zo spoločností ponúkajúce tieto produkty je napríklad Pôžičkomat, ktorý má jedny z najnižších poplatkov za pôžičku na nebankovom trhu rýchlych pôžičiek do 300 eur.

Takáto bežná mobil pôžička býva záujemcom poskytnuta pomocou vyplnenia online žiadosti či zaslaním sms správy, keď je už registrovaným klientom. Jedná sa o veľmi rýchlu možnosť, ako si požičať peniaze napríklad na náhle výdavky. Stačí odoslať smsku v predpísanom tvare na číslo poskytovateľa a rovnako ako v prvom prípade prebehne rýchle posúdenie žiadosti a ihneď potom nasleduje prípadné zaslanie peňazí.

Mobil pôžička do 300 euro býva ponúkaná bez ručiteľa a bez dôkazovani príjmov. Najmenej je touto cestou možné si obstarať kľudne aj len niekoľko málo desiatok eur. Doba splatnosti sa u týchto produktov pohybuje od rádovo dní až po niekoľko týždňov. Zvolenie termínu pre splatenie má vplyv aj na konečnú cenu pôžičky. Spravidla to je tak, že čím dlhšie je mobil pôžička splácana, tým je v konečnom dôsledku drahšia.

Nejschvalovanější online pôžička do 6 500 € na 60 mesiacov
Rýchla online žiadosť TU >>

Online záložňa - bezpečná s vyzdvihnutím založenej veci zadarmo
Rýchla online žiadosť TU >>

Nebankové pôžičky

Zverejňujeme pre Vás nové aktuálne informácie a články o nebankových pôžičkách v SR.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Chcem si pozicat 200eur

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.