Ponuka exkluzívne pôžičky pre všetkých!!!


Miniatúr pre zaradenie hlavné obrázok
Kontaktné informácie
Odpovedať na pôžičku Andrej Kolár
Cela SK
€ 1
Viac informácií pôžičky
Ponúkam exkluzívnu pôžičku pre všetkých čo majú záujem. Poskytujem pôžičku z vlastných financií. Ponúkam pôžičku od 1.000 Eur do 200.000Eur a to až na 10 rokov. Pôžička je určená pre zamestnancov, nezamestnaných, podnikateľov, študentov, dôchodcov a ženy na MD, pôžička je úrčaná všetkým. Všetko je vybavenej do druhého dňa. Požiadajte ešte dnes a pôžičku máte zajtra. Záznam v bankovom a nebankovom registri nevadí. Nie je problém ani exekúcie a register dlžníkov. U mňa sa dá dohovoriť na všetkom.

  Inzercia pôžičiek vyššie nepodlieha kontrole. Čítajte podmienky inzercie a rozhodne neplaťte poplatky vopred.

  Všetky nebankové spoločnosti vo SR nikdy nechcú poplatok vopred po klientovi, provízie obchodníkom se vždy vyplácajú až po podpise zmluvy, po poskytnutí pôžičky a vyplatenie peňazí žiadateľovi na účet alebo v hotovosti nebankovou spoločnosťou, nikdy nie žiadateľom o pôžičku. Títo ľudia navyše nemajú žiadny vplyv na úspešnosť podanej žádosti..když chce niekto za schválenie pôžičky zálohu alebo poplatok vopred je to už z logiky veci prinajmenšom nezmysel.
  Ak je text inzerátu preložený automaticky s lámanou slovenčinou spravidla sa môže jednať podvod s poplatkom dopredu od cudzincov. Na tie to inzeráty sa neodporúča reagovať.

  Najčastejšie úverovej PODVODY:

  V nižšie uvedených príkladoch peniaze od podvodníkov rozhodne nečakajte, naopak zbystrite, aby ste o peniaze ešte neprišli!

  Zobrazit více podvodů

  1. Poplatok vopred

  Peniaze sa vždy strhávajú až z požičaných peňazí – podvodníci často chcú zaplatiť poplatok vopred.

  2. Volanie na drahá čísla

  Nebankové spoločnosti majú často bezplatné čísla začínajúce 800 – čísla začínajúce 900 používajú podvodníci a hovor všelijako naťahujú.

  3. Prázdna zmenka

  Nikdy nepodpisujte prázdne papiere a zmenky – podvodníci si tam môžu dopísať čo sa im hodí.

  4. Poistenie

  Niektoré nebankové spoločnosti ponúkajú poistenie schopnosti splácať – podvodníci požadujú uzavretie všelijakých poistných zmlúv pre získanie úveru.

  5. Dlh po splatení úveru

  Po splatení pôžičky sa vždy uistite, že máte doklad o zaplatení – podvodníci sa často snažia o dvojité splatenie úveru.

  Zobrazit méně

  Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
  Rýchla online žiadosť TU >>