Blesková pôžička pre každého!


Kontaktné informácie
Odpovedať na pôžičku Guzmová, Profi Credit
0904109334
Banská Bystrica
€ 97,411
Viac informácií pôžičky
Potrebujete si okamžite požičať? My Vám radi pomôžeme! Poskytujeme pôžičky pre zamestnaných a dôchodcom od 300 do 3000 EUR. Podnikateľom ponúkame pôžičky až do 6000 EUR! Bez zdĺhavého vybavovania, jednoducho a rýchlo! Peniaze budete mať na účte do 48 hodín! Možnosť predčasného splatenia bez poplatkov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0904 109 334, 0918 789 329. Len pre Banskobystrický kraj!

  Inzercia pôžičiek vyššie nepodlieha kontrole. Čítajte podmienky inzercie a rozhodne neplaťte poplatky vopred.

  Všetky nebankové spoločnosti vo SR nikdy nechcú poplatok vopred po klientovi, provízie obchodníkom se vždy vyplácajú až po podpise zmluvy, po poskytnutí pôžičky a vyplatenie peňazí žiadateľovi na účet alebo v hotovosti nebankovou spoločnosťou, nikdy nie žiadateľom o pôžičku. Títo ľudia navyše nemajú žiadny vplyv na úspešnosť podanej žádosti..když chce niekto za schválenie pôžičky zálohu alebo poplatok vopred je to už z logiky veci prinajmenšom nezmysel.
  Ak je text inzerátu preložený automaticky s lámanou slovenčinou spravidla sa môže jednať podvod s poplatkom dopredu od cudzincov. Na tie to inzeráty sa neodporúča reagovať.

  Najčastejšie úverovej PODVODY:

  V nižšie uvedených príkladoch peniaze od podvodníkov rozhodne nečakajte, naopak zbystrite, aby ste o peniaze ešte neprišli!

  Zobrazit více podvodů

  1. Poplatok vopred

  Peniaze sa vždy strhávajú až z požičaných peňazí – podvodníci často chcú zaplatiť poplatok vopred.

  2. Volanie na drahá čísla

  Nebankové spoločnosti majú často bezplatné čísla začínajúce 800 – čísla začínajúce 900 používajú podvodníci a hovor všelijako naťahujú.

  3. Prázdna zmenka

  Nikdy nepodpisujte prázdne papiere a zmenky – podvodníci si tam môžu dopísať čo sa im hodí.

  4. Poistenie

  Niektoré nebankové spoločnosti ponúkajú poistenie schopnosti splácať – podvodníci požadujú uzavretie všelijakých poistných zmlúv pre získanie úveru.

  5. Dlh po splatení úveru

  Po splatení pôžičky sa vždy uistite, že máte doklad o zaplatení – podvodníci sa často snažia o dvojité splatenie úveru.

  Zobrazit méně

  Nejschvalovanější online pôžička do 500 € na 30 dní
  Rýchla online žiadosť TU >>